Ադրբեջանի ՊՆ հաղորդագրությունը չի համապատասխանում իրականությանը. ՀՀ ՊՆ
Ադրբեջանի ՊՆ հաղորդագրությունը, թե իբր մարտի 4-ին՝ ժամը 22։05-ի սահմաններում, ՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումները կրակ են բացել սահմանագոտու հարավարևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ, չի համապատասխանում իրականությանը։ Այս մասին տեղեկացնում են ՀՀ ՊՆ-ից:
Ինչպես է կարգավորվելու Գյումրու կառավարման խնդիրը. համայնքի ղեկավարի ընտրության կարգը
Գյումրիում ավարտված ավագանու ընտրությունները դեռևս չեն տվել գլխավոր հարցի պատասխանը՝ ո՞ր քաղաքական ուժը կամ քաղաքական ի՞նչ դաշինք է ղեկավարելու քաղաքը: Որևէ քաղաքական ուժի չի հաջողվել
Հայտնի է կենսաչափական համակարգի ներդրման մրցույթի հաղթող ընկերությունը
Մարտի 31-ին ՆԳ նախարար Արփինե Սարգսյանի նախագահությամբ տեղի է ունեցել «Հայաստանի Հանրապետությունում կենսաչափական անձնագրերի և նույնականացման քարտերի տրամադրման ենթակառուցվածքի պետություն-մասնավոր գործընկերության ծրագրի» շրջանակում ընտրության փուլի
Մարին Լը Պենը կարող է զրկվել 2027-ի ընտրություններին մասնակցելու իրավունքից
Ֆրանսիական ծայրահեղ աջ «Ազգային միավորում» կուսակցության խորհրդարանական խմբակցության ղեկավար Մարին Լը Պենը, ինչպես նաև այս կուսակցությունից Եվրախորհրդարանի ութ պատգամավոր և 12 օգնական մեղավոր են ճանաչվել